Karaoke – firemní večírky, svatby, oslavy

Pronájem karaoke na Vaší párty

Firemní večírek, svatbu, oslavu, narozeninovou párty, event

Každá zvláštní příležitost si zaslouží jedinečný zážitek, ať už se jedná o firemní večírek, svatbu nebo narozeninovou oslavu. A právě možnost zazpívat si karaoke na Vaší párty může všední večírek v zábavný. Naše firma Jubox.cz přináší tuto vzrušující zábavu přímo na místo vašich nejvýznamnějších chvilek. Karaoke kiosky si našly zasloužené místo i v podnikatelském světě jako jedinečný a angažující prvek firemních vánočních večírků, eventů nebo teambuildingů. Zpěv karaoke podporuje týmovou práci, uvolňuje stres,  posiluje  morálku ale především přináší okamžiky radosti, uvolnění a zábavu. Skvělá volba pro firmy, které chtějí vytvořit nevšední  zážitek pro své zaměstnance. Dále EVENTy.

Mikrofony

Kvalitní bezdrátový mikrofonní set SHURE s dvěma mikrofony ke každému karaoke setu

Video

Možnost nastavení přehrávání široké nabídky videoklipů všech žánrů

Karaoke

5200 titulů CZ/SK/ENG karaoke hitů offline a mnohem více v online verzi

Doprava

Karaoke si můžete vyzvednout na provozovně v Praze a Brně nebo vše zajistíme za Vás až na místo akce

VIP

Potřebujete-li nadstandartní služby neváhejte nás kontaktovat, zajistíme

Standard karaoke kiosek

Tento typ kiosek je plně dostačující pro většinu firemních večírků, oslav, svateb nebo narozeninových párty. Naše služby zahrnují karaoke kiosk vybavený dvěma bezdrátovými mikrofony pro hromadný zpěv. Navíc si můžete přiobjednat reproduktory a externí LCD obrazovku, abyste si užili karaoke zážitek naplno.

od 6000 kč/den

VIP karaoke kiosek

Pro VIP klienty nabízíme jedinečný design karaoke kiosku s nadstandardními službami, jako: all-in-one servis, profi audio technika, připojení více obrazovek, platební terminál, přítomnost koordinátora nebo hostesek po celou dobu akce, vzdálená podpora.

od 15000 kč/den

Ozvučení pro karaoke

Ke kvalitnímu karaoke patří kvalitní audio aparatura. Námi nabízený karaoke set si můžete připojit k vlastní aparatuře nebo si můžete přiobjednat set aktivních reproduktorů včetně stojanů od nás. Výkon sestavy, kterou nabízíme je 2x800W a je pro většinu akcí dostačující. Audio výstup z karaoke kiosku je 6,3 JACK, symetrický.

Ještě lepší karaoke? Využijte externí obrazovku

Ke karaoke kiosku Vám doporučujeme připojit externí LCD obrazovku nebo projektor. Budete tak mít ještě lepší dojem z celkového karaoke prožitku. Zpěváci tak mohou pohodlně zpívat na tuto externí obrazovku kde se zobrazuje text karaoke. Nedochází tak ke konfliktu u karaoke kiosku kde si třeba zrovna někdo jiný vybírá skladbu k přehrání a vše tak působí mnohem profesionálněji. Můžete využít vlastní obrazovku nebo si 32¨LCD obrazovku i se stojanem pronajmout přímo od nás. Externí obrazovka lze ke karaoke setu připojit přes HDMI nepo Display Port kabel, dle typu kiosku. Kdyby Vám jedna obrazovka nestačila, můžeme jich připojit mnohem více.

Pobočky pronájmu karaoke máme v Praze a Brně

Mapa poboček pronájmu karaoke

Potřebujete více informací?

Chci si nezávazně objednat

Mám zájem o: *

Náš karaoke set na Colors of Ostrava 2023

Nálada na Frisco stage byla díky našemu karaoke jukeboxu neuvěřitelná