Karaoke – firemní večírky, svatby, oslavy

Pronájem karaoke na Vaší párty

Firemní večírky, svatby, oslavy, narozeninové párty, eventy

Každá zvláštní příležitost si zaslouží jedinečný zážitek, ať už se jedná o firemní večírek, svatbu nebo narozeninovou oslavu. Právě možnost zazpívat si karaoke na Vaší párty může být tím pravým rozptýlením, které hledáteNaše firma Jubox.cz přináší hudební karaoke zábavu přímo k Vám prostřednictvím karaoke kisoků a profesionálních karake setů. Karaoke kiosky si našly zasloužené místo i v podnikatelském světě jako jedinečný a angažující prvek firemních vánočních večírků, eventů nebo teambuildingů. Jsou ideální volbou pro firmy, které chtějí vytvořit nevšední zážitek pro své zaměstnance. Zpěv karaoke podporuje týmovou práci, uvolňuje stres, posiluje morálku, ale především přináší okamžiky radosti, uvolnění a zábavy. Náš karaoke party servis je tu pro Vás.

Mikrofony

Kvalitní bezdrátový mikrofonní set SHURE s dvěma mikrofony ke každému karaoke setu

Video

Možnost nastavení přehrávání široké nabídky videoklipů všech žánrů

Karaoke

5200 titulů CZ/SK/ENG karaoke hitů offline a mnohem více v online verzi

Doprava

Karaoke si můžete vyzvednout na provozovně v Praze a Brně nebo dovoz zajistíme až na místo akce

VIP

Potřebujete-li nadstandardní služby neváhejte nás kontaktovat

Standard karaoke kiosek
VIP karaoke kiosek

Standard karaoke kiosek

Tento typ kiosku je plně dostačující pro většinu firemních večírků, oslav, svateb nebo narozeninových párty. Naše služby zahrnují karaoke kiosek vybavený dvěma bezdrátovými mikrofony pro hromadný zpěv. Navíc si můžete přiobjednat reproduktory a externí LCD obrazovku, abyste si užili karaoke zážitek naplno.

od 6000 kč/den

VIP karaoke kiosek

Pro VIP klienty nabízíme karaoke kiosek v moderním nerez designu s 27" dotykovou obrazovkou. Dále nabízíme nadstandardní služby, all-in-one servis, profi audio techniku, připojení více obrazovek, platební terminál, přítomnost koordinátora nebo hostesek po celou dobu akce, vzdálená podpora, a mnohem více podle vašich přání.

od 15000 kč/den

Ozvučení pro karaoke

Ke karaoke kiosku Vám doporučujeme připojit externí LCD obrazovku nebo projektor. Budete tak mít ještě lepší dojem z celkového karaoke prožitku.

Ještě lepší karaoke? Využijte externí obrazovku

Ke karaoke kiosku Vám doporučujeme připojit externí LCD obrazovku nebo projektor. Budete tak mít ještě lepší dojem z celkového karaoke prožitku. Zpěváci mohou pohodlně zpívat na externí obrazovku, kde se zobrazuje text karaoke a nedochází ke konfliktu u karaoke kiosku, kde je možné si během zpěvu vybírat nadále skladby k přehrání. Můžete využít vlastní obrazovku nebo si 32¨LCD obrazovku i se stojanem pronajmout přímo od nás. Externí obrazovka lze ke karaoke setu připojit přes HDMI nebo Display Port kabel, dle typu kiosku. Kdyby Vám jedna obrazovka nestačila, můžeme jich připojit mnohem více.

Pobočky pronájmu karaoke máme v Praze a Brně

Mapa poboček pronájmu karaoke

Potřebujete více informací?

Chci si nezávazně objednat

Způsob dopravy
Karaoke kiosek *
Dále chci přiobjednat *

Náš karaoke set na Colors of Ostrava 2023

Nálada na Frisco stage byla díky našemu karaoke jukeboxu neuvěřitelná